Kontakty

Mapa KralupyVEN s.r.o. - Česká republika

Provozovna:
V Růžovém údolí 555
Kralupy nad Vltavou-Mikovice
278 01

IČ: 25080024

Tel.: +420 315 733 303 – 304
Fax: +420 315 786 380
E-mail: info@ven-sro.cz
E-mail pro objednávky: objednavka@ven-sro.cz

Fakturační adresa:
Tursko 167
252 65

Provozní doba:
Po-Pá 7:30 –17:00
So-Ne Zavřeno

 

 

MoravaTĚSMAT CZ s.r.o. - Olomoucký, Zlínský
a Moravskoslezský kraj

Provozovna:
Zašovská 71,Budova 218
Valašské Meziříčí
757 01

Tel.: +420 571 655 900
Fax: +420 571 655 901
E-mail: info@tesmat.cz

Fakturační adresa:
Nad Fojstvím 1342
Zubří
756 54

 

 

VEN skVEN SK, s.r.o. - Slovenská republika

Pezinská cesta 30
Senec
903 01

Tel.: +421 245 915 464
Fax: +421 245 915 463
Mobil: +00421 911 099 395
E-mail: obchod@ven.sk

 

 

Firemní kontakty VEN s.r.o.

Majitel společnosti Václav Vlach
Tel.: +420 315 733 321
E-mail: vaclav@ven-sro.cz
Obchodní ředitelka Jaroslava Gottliebová
Tel.: +420 315 733 300
Mobil: +420 606 768 966
E-mail: jarka@ven-sro.cz
Asistentka Martina Votavová
Tel.: +420 315 733 320
Mobil: +420 724 502 516
E-mail: asistentka@ven-sro.cz
Účetní Dana Prášilová
Tel.: +420 315 733 325
E-mail: dana@ven-sro.cz

Obchodní oddělení

Markéta Feigelová
Tel.: +420 315 733 305
Mobil: +420 725 307 108
E-mail: fakturace@ven-sro.cz

Ivana Hřebíčková
Tel.: +420 315 733 304
Mobil: +420 606 768 498
E-mail: objednavka@ven-sro.cz
 

Libor Kaprál
Tel: +420 315 733 313
Mobil: +420 724 333 120
E-mail: servis@ven-sro.cz

Nákup zahraničí Martin Brož
Tel: +420 315 733 322
E-mail: export-import@ven-sro.cz

Markéta Schlögelová
Tel: +420 315 733 322
Mobil: +420 725 886 394
E-mail: business@ven-sro.cz
Nákup tuzemsko

Michal Rákosník
Tel.: +420 315 733 311
Mobil: +420724188 630
E-mail: obchod@ven-sro.cz

Reklamace Leoš Nový
Tel.: +420 315 733 310
Mobil: +420 725 307 115
E-mail: reklamace@ven-sro.cz

 

 

Obchodní zástupce
Michal Hornický
Trasy: 101, 102, 103, 104
Tel.: +420 724 538 380
E-mail: michal.h@ven-sro.cz
 
Jaroslav Rod
Trasy: 201, 202, 404
Tel.: +420 724 788 716
E-mail: rod@ven-sro.cz
 
Tomáš Pařík
Trasy: 203, 204, 403
Tel.: +420 602 769 398
E-mail: tomas@ven-sro.cz
 
Roman Michal
Trasy: 301, 302, 303, 304
Tel.: +420 724 929 720
E-mail: roman.m@ven-sro.cz
 
Slávek Čermák
Trasy: 401, 402
Tel.: +420 602 658 852
E-mail: slavek@ven-sro.cz